Zelený vermikompostér Plastia Urbalive

Čokoládovohnedá kompostovacia nádoba na bioodpad Plastia Vermikompostér

141.00 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Pracovité dážďovky vo vermikompostéri od Plastia premenia rastlinné zvyšky z vašej domácnosti na vysokokvalitné organické hnojivo pre pestovanie izbových i vonkajších rastlín. Pod návrh kompostéra značky Plastia sa podpísal český dizajnér Juraj Pelcl.

O vermikompostovaní:
Kompost je nielen kvalitný pestovateľský materiál, ale pri špeciálnej forme kompostovania, zvanej vermikompostovanie (kde si prizveme na pomoc dážďovky), vzniká veľmi kvalitné organické hnojivo, niekedy nazývané aj worm tea, dážďovkový čaj. Vďaka tomuto hnojivu môžu vyrásť zdravé, voči škodcom odolné rastliny, kvety alebo plodiny.

Vermikompostér získal najstaršie a celosvetovo najuznávanejšie americké ocenenie "Good Design".

"Ochrana prírody a životného prostredia sa stáva kľúčovou témou našej doby. Vermikompostér Urbalive je maličkým príspevkom k aktívnemu riešeniu a ľudia tomu začínajú rozumieť," povedal Jiří Pelcl na otázku, čím si vysvetľuje úspech výrobku. Pelcl dlhodobo propaguje dizajn ako sociálny fenomén a službu verejnosti. Nevenuje sa tvorbe luxusných predmetov, ale naopak sériovej výrobe a produktom, ktoré si môže dovoliť takmer každý. "Chcem navrhovať veci, ktoré ľudia potrebujú, nestoja veľa a zároveň sú nejakým spôsobom udržateľné a majú dostatočnú životnosť," vysvetlil. Vermikompostér Urbalive je toho dôkazom. Spôsob zostavenia si môžete pozrieť v tomto videonávode:

Názov:
Čokoládovohnedá kompostovacia nádoba na bioodpad Plastia Vermikompostér
Výrobca:
SKU:
8590415011859

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na našej webovej stránke C-nábytok.sk si môžete kúpiť moderní nábytok. Nakupujte bezpečne a rýchlo online na C-nábytok.sk. Tu si môžete vybrať z obrovského množstva nábytku a dekorácií. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Urobte si radosť novou posteľou boxspring. Neustále pre vás aktualizujeme ceny a produkty. Všetky naše výrobky sú tu preto, aby ste boli spokojní. Okrem toho vám nákup online šetrí čas a peniaze.
Vyberajte z ponuky
15608
produktov
658
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
C-nábytok.sk